Bachovy esence pro psy a kočky v alkalické vodě

Bachovy esence pro psy, kapky které jsou namíchány ze základních Bachových esencí 38 květů a slouží pro přímé řešení daného konkrétního negativního stavu u zvířete. I zvíře má své emoce a stejně tak jako člověk dokáže podléhat negativním náladám jako například, strachu, obav z cestování, agresi, smutku nebo žárlivosti. Přemíru štěkající pes, úzkostný nebo právě agresivní pes není pro sousedy zrovna příjemnou záležitostí a právě Bachovy esence mohou tyto emoce a jiné dostat pod kontrolu, pokud jsou dobře zvolené a správně podávané.

Díky alkalické vodě mají kombinované Bachovy kapky rychlejší a silnější účinek.

Nejprodávanější

15 položek celkem
bachovy esence alkalicke agrese u kocky
240 Kč / ks

Směs Agrese u kočky v alkalické vodě je vhodná pro domácí mazlíčky, kteří jsou velmi dominantní a agresivní. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně...

Kód: AZ01
bachovy esence alkalicke agrese u psa
240 Kč / ks

Směs  Agrese u psa v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří jsou agresivní a útoční. Vhodné i pro úzkostlivé, nebo naopak podrážděně a agresivně reagující pejsky...

Kód: AZ02
bachovy esence alkalicke agrese ze strachu u kocky
239 Kč / ks

Směs Agrese ze strachu u kočky v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří trpí agresivitou spojenou se strachem. Vhodné i pro úzkostlivé nebo naopak podrážděně a agresivně...

Kód: AZ03
bachovy esence alkalicke agrese ze strachu u psa
239 Kč / ks

Směs  Agrese ze strachu u psa v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří se chovají agresivně. Jsou vhodné pro úzkostlivé, podrážděně agresivně reagující pejsky na...

Kód: AZ04
bachovy esence alkalicke pejsek na cestach
245 Kč / ks

Směs Pejsek. na cestách v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, které je potřeba zklidnit při cestování.

Kód: AZ06
bachovy esence alkalicke pejsek
245 Kč / ks

Směs  Pejsek v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří jsou nevyrovnaní a mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem.

Kód: AZ05
bachovy esence alkalicke smutek u psa
245 Kč / ks

Směs Smutek u psa v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří jsou smutní a trpí žalem. Například po smrti páníčka nebo při velkých změnách u dospělého psa.

Kód: AZ07
bachovy esence alkalicke smutna kocicka
245 Kč / ks

Směs Smutná kočka v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří pociťují smutek nebo žal. Vhodné pro kočky po smrti páníčka, při velkých změnách u dospělé kočky.

Kód: AZ08
bachovy esence alkalicke stara kocicka
245 Kč / ks

Směs Stará kočka v alkalické vodě je vhodná pro staré kočky, které bývají smutné, unavené a bez životní energie. Esence pomůže získat energii zpět do života.

Kód: AZ09
bachovy esence alkalicke stary pejsek
245 Kč / ks

Směs Starý pejsek v alkalické vodě je vhodná pro mazlíčky, kteří jsou unavení a staří. Esence jim pomůže získat energii do života.

Kód: AZ10
bachovy esence alkalicke strach u kocky
245 Kč / ks

Směs Strach u kočky. v alkalické vodě je vhodná pro kočky, které jsou nevyrovnané, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útočné a trpí strachem a nedůvěrou.

Kód: AZ12
bachovy esence alkalicke strach u psa
245 Kč / ks

Směs Strach u psa v alkalické vodě je vhodná pro pejsky, kteří jsou nevyrovnaní, mají nepředvídatelné chování, jsou agresivní, útoční a trpí strachem a nedůvěrou.

Kód: AZ13
Nahoru
Další produkty
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Překvapení ke každé objednávce
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 2000 Kč
Množstevní slevy
Množstevní slevy
Ušetřete při větším nákupu
Věrnostní slevy
Věrnostní slevy
Odměňujeme věrnost zákazníků