Snížení hmotnosti s pomocí Bachových kapek

Bachovy kapky na snížení hmotnosti

Toužíte po zdravějším těle? Chcete být v kondici? Mít krásnou postavu? Potřebujete zkrátka zhubnout? S nadměrnou hmotností bojují miliony lidí na celém světě, protože s nadváhou a obezitou je spojena nejen řada zdravotních problémů, ale také nízké sebevědomí, komplexy, frustrace, nespokojenost s vlastním tělem i pocity méněcennosti. Ale na druhou stranu často není vůbec jednoduché najít tu správnou motivaci a dostatečně silnou vůli ke změně životního stylu. A to je přesně ta oblast, se kterou vám Bachovy kapky mohou pomoci.

Je samozřejmé, že nikde na světě neexistuje žádný zázračný prostředek, který by vám zaručil okamžitý a trvalý úbytek váhy, ale Bachovy květové esence jsou skvělé v tom, že vám pomohou vytouženého cíle dosáhnout, protože pozitivně ovlivní vaše emoce. Změní totiž vaše mentální nastavení a tím vám umožňují účinně předcházet například záchvatovitému přejídání, zajídání stresu, nezvladatelným chutím na sladké a podobně. Právě emoční přejídání, které není podmíněné pocitem hladu, ale člověk jím reaguje na stres, úzkost, strach a další nepříjemné emoce, je totiž velmi častým viníkem nadváhy.

Síla květin a bylin, kterou v sobě Bachovy kapky koncentrují, pomáhá změnit stravovací návyky, zlepšit sebedisciplínu, najít odvahu nevzdat se, posílit trpělivost i v případě, že se výsledky nedostavují okamžitě. Květové esence vám také pomohou bojovat s pocity viny při krátkodobém selhání. Tím, že ovládnete emoční přejídání, budete svou hmotnost mnohem lépe kontrolovat. Bachovy kapky jsou účinné při obezitě, nadváze, ale v případech, kdy chcete „jen“ zlepšit své stravování a žít zdravým životním stylem.